x
X C M G

Altın Servis

XCMG müşterilerine satış, bakım ve yedek parça konularında zamanında verilen, etkili ve entegre hizmetler sunmakta ve kapsamlı teknik destek sağlamaktadır.

SATIŞ ÖNCESİ HİZMET

400 Müşteri Hizmetleri Merkezi

XCMG’nin bilgi iletişim merkezleri, müşteri memnuniyetini artırma merkezleri, müşteri davranış analizi merkezleri ve ürün pazarlama merkezleri olarak farklı kategorilere ayrılan 400 müşteri hizmetleri tesisi; size servis bilgileri, satış desteği, teknik destek, onarım ve yedek parça talepleri gibi profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Kullanıcı Deneyimi Günü

Kullanıcı deneyimi günü boyunca XCMG, yeni ürünlerini tanıtmakta ve müşterilerin ürünleri deneyimleyebileceği çeşitli etkinlikler gerçekleştirmektedir. Bu etkinliklerin amacı, XCMG'yi daha iyi anlamanıza yardımcı olmak ve sizin için özelleştirilmiş inşaat çözümleri sunmaktır.

Altın Operatör Eğitim Programı

Sektöre seçkin profesyonellerin yetiştirilmesinde eğitimlerine katkıda bulunarak rol almak isteyen XCMG, bir operatör eğitim merkezi kurmakta, çeşitli yarışmalara sponsor olmakta ve inşaat şirketleriyle bu konularda işbirliğini aktif olarak teşvik etmektedir.

Kişiye Özel İnşaat Çözümleri

XCMG, size verimli ve son derece kişiselleştirilmiş inşaat çözümleri sunmak için gereken yazılım ve donanım kaynaklarının yanı sıra yılların inşaat deneyimine de sahiptir. Danışma sürecinde ürünlerin tasarımı, üretimi ve ihtiyaç duyduğunuz hizmetler konusundaki fikirlerinizi memnuniyetle dinleyeceğiz.

SATIŞ ÖNCESİ HİZMET
SATIŞ SIRASINDA HİZMET

SATIŞ SIRASINDA HİZMET

Danışmanlı Satış

XCMG kişiselleştirilmiş inşaat taleplerinizin her zaman var olabileceğinin farkındadır. Doğru ekipmanı seçmenize ve satın aldığınız ekipmanın sizin için en verimli olacak şekilde çalışmasına yardımcı olmak için hiçbir çabadan kaçınmıyoruz.

Tek Noktadan Finansal Hizmetler

Mühendislik ürünlerini ve müşteri ihtiyaçlarını derinlemesine anlayarak, işletmenize en iyi finansal çözümleri sunmak için XCMG büyük finans kuruluşlarıyla birlikte çalışmaktadır.

SATIŞ SONRASI HİZMET

365x24 Yıl Boyu Hizmet

XCMG’nin dünya genelinde 5000'den fazla servis mühendisi ve 1500 özel servis aracı bulunmaktadır. Her zaman "15 dakika içinde yanıt ve 24 saat içinde işi tamamlama" politikası doğrultusunda hareket eden XCMG, tatil günlerinde bile 24 saat hizmet vermeyi taahhüt etmektedir.

İhtiyacınız Olduğunda Yedek Parça

XCMG’nin beş kıtada yaklaşık 1 milyar yedek parça stoklayan binlerce yedek parça merkezi vardır. Yedek parçaların 72 saat içinde teslim edileceğine söz vermektedir.

Satış Sonrası Endişesiz Hizmet

XCMG kiralama, ikinci el araç, takas, revizyon ve geri dönüşüm dahil olmak üzere satış sonrası hizmetler sunmayı taahhüt etmektedir. XCMG endişelerinizi en iyi şekilde ele alma sorumluluğuna ve misyonuna her zaman bağlıdır.

VIP Müşteri Kulübü

XCMG sağlam bir yönetim sistemi ve iş akışı ile "müşteri-ekspertiz-fabrika-inşaat" aksislerinden dört yönlü bir işbirliği ve değişim platformuna sahiptir.

SATIŞ SONRASI HİZMET