x
X C M G

TogetherwithXCMG Katılım Gereksinimleri

"TogetherwithXCMG" Hikaye Koleksiyonu Kampanya Gereksinimleri

"TogetherwithXCMG" hikaye toplama kampanyasının bugün LinkedIn, Facebook ve Instagram'da başladığını duyurmaktan gurur duyuyoruz! Kampanya küresel XCMG hayranlarına, çalışanlarına, yan kuruluşlarına, bayilerine ve müşterilerine açıktır. Hikayenizi paylaşmaya ilgi duyuyorsanız siz de lütfen şimdi katılın!

Hikayeleriniz aranıyor!

Etkinliğe katılmadan önce lütfen aşağıdaki ipuçlarını okuyun:

Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza yaklaşabilmek için, XCMG ile olan hikayelerinizi toplayacağız. XCMG'nin hayatınızı nasıl değiştirdiğini veya kariyerinizi nasıl etkilediğini hikayenizde görmek istiyoruz. Deneyimleriniz ister kişisel ister kolektif olsun, ilgili tüm katkıları memnuniyetle karşılıyoruz. XCMG’nin 80 Yıllık gelişimini gösteren hikayeniz seçilirse, onu XCMG Group’un sitesinde yayınlayacağız veya resmi sosyal medya platformlarımızda paylaşacağız, gönderide sizi de etiketleyeceğiz.

Gönderme Zamanı

Bu kampanya için son başvuru tarihi yoktur. Şu andan itibaren hikayelerinizi her zaman mutlulukla karşılıyor olacağız!

Gönderim için Kanallar

LinkedIn:https://www.linkedin.com/company/xcmg-imp-&-exp-co-ltd

- Katılımcılar hikayelerini LinkedIn'de #TogetherwithXCMG ve #XCMG hashtag'leri ve @XCMG Group ile paylaşabilirler, gönderim sayısı sınırsızdır.

Facebook:https://www.facebook.com/XCMGGroup

- Katılımcılar hikayelerini Facebook'ta #TogetherwithXCMG ve #XCMG hashtag'leri ve @XCMG Group ile paylaşabilirler, gönderim sayısı sınırsızdır.

- Katılımcılar ayrıca XCMG'nin Hayran Grubuna (XCMG Xcellence League) katılarak ve hikayelerini grupta yayınlayarak veya Messenger aracılığıyla resmi Facebook hesabımıza bir mesaj bırakarak hashtag ihtiyacını ortadan kaldırarak kampanyaya katılabilirler.

Instagram:https://www.instagram.com/xcmggroup

- Katılımcılar hikayelerini fotoğraflarla birlikte Instagram'da #TogetherwithXCMG ve #XCMG hashtag'leri ve @XCMG Group ile paylaşabilirler, gönderim sayısı sınırsızdır.

E-posta

- Resmi e-posta adresimize e-posta göndererek de katılabilirsiniz: export@xcmg.com

 Katılımınızı içtenlikle bekliyor ve her bir hikayeyi takdir ediyoruz!